Superdome IR

Superdome IR Improved ma taki sam rdzeń konstrukcyjny jak Superdome, ale zapewnia lepsze tłumienie hałasu. Jest tylko o 5 mm dłuższy i o 20 gramów cięższy, doskonale sprawdza się w przypadku wszystkich standardowych kalibrów i jest zalecanym wyborem, oferując skuteczną redukcję hałasu przy lekkiej konstrukcji.

Bestseller, Tłumik Schultz & Larsen który można polecić zarówno do kalibrów standardowych, jak i kalibrów magnum. To niezły kompromis pomiędzy rozmiarem, tłumieniem dźwięku i ciężarem. Całkowicie symetryczna konstrukcja tłumika powoduje zwiększenie precyzji i minimalne odchylenie punktu trafienia. Ponadto wszystkie nasze tłumiki mają tak duże tłumienie odrzutu, że ich używanie jest przyjemnością. Superdome ma wbudowany hamulec Duo i jest dostępny zarówno w wersji teleskopowej, jak i montowanej z przodu.

Kliknij TUTAJ aby uzyskać pełny cennik.

  Zachodzące na lufę
Długość całkowita 230mm
Wystaje poza lufę 120mm
Średnica 44mm
Waga 405 g
Rozmiar gwintu  
M14x1 TBC
 
 

Schultz & Larsen Superdome Moderator

Konserwacja

Tłumiki wymagają minimalnego czyszczenia, aby zapobiec rdzewieniu. Zalecaną metodą czyszczenia jest okresowe przepuszczenie wycioru czyszczącego przez tłumik. Teoretycznie pozostawiony po użyciu węgiel rzeczywiście zmniejsza hałas, gdyż spowalnia przepływ gazów przez moderator.