Ultra Venom

Tłumik Schultz & Larsen Ultra Venom jest zbudowany z wykorzystaniem najnowszych technologii produkcji tłumików. Tłumik wykonany z aluminium o wysokiej wytrzymałości, z rdzeniem w jednym kawałku. Ta szczególna konstrukcja pozwala gazom wylotowym działać symetrycznie i znacznie wydajniej niż w innych tłumikach. Ultra Venom jest dostępny zarówno w wersji teleskopowej, jak i montowanej z przodu oraz w obu wersjach z Duo-Brake, który naprawdę działa.

Tłumik Schultz & Larsen Ultra Venom zapewnia maksymalną redukcję dźwięku, minimalny odrzut i super precyzję.

Kliknij TUTAJ aby uzyskać pełny cennik.

Montaż i konserwacja

Tłumik Schultz & Larsen Ultra Venom jest dostępny w różnych wariantach, w zależności od kalibru i skoku gwintu. 

Tłumik można łatwo zamontować bez użycia narzędzi. Przykręca się go do lufy, dopóki nie napotka kołnierza oporowego lufy. Dopiero wtedy tłumik będzie wycentrowany i ustawiony prosto. Zakłada się, że gwint końcowy lufy karabinu jest prawidłowo obrobiony przez rusznikarza.

Tłumik wymaga minimum konserwacji. Po użyciu wyjmij tłumik, aby go wysuszyć. Po ok. 300 strzałach wykorzystaj mosiężną lub miedzianą szczotkę o dużych rozmiarach, aby wyczyścic Ultra Venoma to w zupełności wystarczy.

Tłumik Ultra Venom przechodzi kontrole jakości przez wyszkolonych specjalistów.

Ultra Venom to najnowszy tłumik marki Schultz & Larsen i alternatywa dla popularnej serii „Dome”.

OSTRZEŻENIE! Należy pamiętać, że tłumik może osiągać ekstremalnie wysokie temperatury, dlatego nie należy go dotykać po dłuższym strzelaniu.
Długość calkowita 255mm
Wystaje poza lufę 150mm
Średnica 38mm
Waga 341 g
Rozmiar gwintu  
M14x1
M15x1
1/2” x 20 UNF
1/2” x 28 UNEF